


ZIELONA OLIWKA
Witaj Przyjacielu w Zielonej Oliwce, Jak się masz, ? Cieszymy się, że do nas zajrzałeś.
Kilka słów o nas, o naszej Oliwce ;)
Słowa z Psalmu 52 oddają jej znaczenie :
""Lecz ja jestem jak zielona oliwka w domu Bożym; zaufałem łasce Bożej na wieki wieków". Psalm 52
Jesteśmy gronem przyjaciół zafascynowanych Jezusem. Każdy z nas gdzieś, kiedyś osobiście spotkał się z prawdziwym Bogiem. To spotkanie zmieniło wszystko. Zakochani podążamy za Nim. Doświadczamy realności Jego Osoby w życiu codziennym. Jest niezwykła. Faktycznie czujemy się jak zielone oliwki w domu Ojca. Jego bezwarunkowa miłość i troska o nas dotyka głęboko naszego serca. Doświadczamy prawdziwości Bożych słów, że kościół to pokój, radość i sprawiedliwość.
Pragniemy opowiadać ludziom jak Jezus bardzo ich kocha. Przychodzi do człowieka, takim, jakim jest. Nie czeka, aż staniemy się sprawiedliwi i piękni. Tak było z każdym z nas. Jezus, nasz Przyjaciel, wkroczył gdy byliśmy słabi, brudni, zagubieni. Po prostu grzeszni. Staliśmy się Jego zbawionymi dziećmi przez wiarę w dobrą nowinę o odkupieniu nas na krzyżu, przebaczeniu i zmartwychwstaniu. To jest łaska. Coś niezasłużonego. Jego dar.
Tak, jesteśmy zbawieni. I nic sami nie możemy dodać do naszego zbawienia.
Zapraszamy Cię Przyjacielu. Zajrzyj do Oliwki również face to face. Przekonaj się czym są radosna modlitwa, prawdziwa wolność, niekończący się pokój. Uzdrowienie. Szczęście. Spełnienie.
Nasze spotkania to wesołe uwielbianie śpiewem, modlitwą, rozważanie pysznego Boskiego Słowa, przyjacielskie relacje, modlitwa o siebie nawzajem.